День кар’єри

20 вересня 2018 року студенти інституту прийняли участь в Дні кар’єри та діалогу в рамках реформи державного управління, які відбулись  в Міністерстві інфраструктури України пройшов. Спікерами заходу виступили Міністр інфраструктури Володимир Омелян, керівник третього відділу програм допомоги «Енергетика, транспорт та навколишнє середовище» ЄС пан Йоганнес Баур, представник Офісу реформ Кабінету Міністрів України Іван Хілобок, радник реформи державного управління Олександр Стародубцев, члени Офісу підтримки реформ при Міністерстві інфраструктури, фахівці директоратів Міністерства інфраструктури тощо.

Уасники заходу мали змогу обговорити кар’єрні можливості в секторі інфраструктури, зокрема, трансформацію Міністерства інфраструктури, процес відбору на державну службу, заробітні плати державних службовців нового формату та познайомитись з керівництвом Міністерства інфраструктури та фахівцями з питань реформ.[Not a valid template]