Дебют першокурсника ННІІДС

Серед студентів першого курсів нашого інституту  було пройшов конкурс “Дебют першокурсника”. За час підготовки конкурсу кожен студент мав можливість показати свою майстерність. Усі команди, на чолі зі студентськими  кураторами, адаптувалися до сцени та образів, отримали неабияку підтримку залу та приємно здивували журі конкурсу.

Безымянный

Перше місце виборола команда «Трактор». Вона створила краще відео, показала успішну візитку та кращу чоловічу роль. Друге місце, прихильність журі та приз за кращу жіночу роль отримала команда «Школьная зборная». Гарні результати в дебюті та активну глядацьку підтримку змогли вибороти першокурсники з команди «Нелепый случай».

Протягом конкурсу та в перервах між номерами проводилися конкурси та розігрувались сертифікати від спонсорів. Чимала кількість нагород дійшла не тільки до членів команд, але й до глядачів. Ми щиро  дякуємо за спонсорську підтримку  кав’ярню «Пітчер»,  «Local student networks», «City Pub» та усіх спонсорів конкурсу.

Безымянный