Політ-2017. Секція «Автоматизовані системи управління технологічними процесами та рухомими об’єктами»

6 квітня 2017 року на базі кафедри авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів відбулось засідання секції  “Автоматизовані системи управління технологічними процесами  та рухомими об’єктами”  у рамках Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки». У засіданні секції взяли участь більше пятидесяти студентів, аспірантів та молодих вчених. Були розглянуті актуальні питання розробки альтернативних джерел енергії, перспективні засоби навігації та управління рухомими об’єктами , сучасні підходи до автоматизації виробництва та технологічних процесів.

Доповіді та демонстрації практичних розробок викликали жваву дискусію серед присутніх та цікаве обговорення. Проведення секції сприяло подальшому залученню студентів до наукової роботи та популяризації науки серед молоді.[Not a valid template]