Результати роботи XVII міжнародної науково — практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» За напрямом — інформаційно – діагностичні системи

5-7 квітня 2017 року в Національному авіаційному університеті в рамках XVII міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «ПОЛІТ. СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ НАУКИ», метою якого було обговорення науково-технічних досягнень, визначення перспективних напрямків досліджень, аналіз глобальних тенденцій, експериментальних і теоретичних досягнень наукової спільноти в різних галузях та залучення молоді до науки.

За напрямом роботи конференції «Інформаційно-діагностичні системи», що проводився у навчально-науковому інституті інформаційно-діагностичних систем, було представлено шість секцій, а саме:

• Інформаційно-вимірювальні та медично-діагностичні системи (голова: д.т.н., проф. Щербак Л.М., секретар: к.т.н. Дергунов О.В.);
  • Прикладна математика в автоматизованих системах та технологіях (голова: д.т.н., професор Приставка П.О., секретар: к.ф.-м.н., доц.Піскунов О.Г.);
  • Автоматизовані системи управління технологічними процесами та рухомими об’єктами (голова секції: д.т.н., професор Синєглазов В.М., секретар: д.т.н., доц. Мухіна М.П.);
  • Моделювання в електротехніці, енергетиці і світлотехніці (голова: д.т.н., професор Квасніков В.П., секретар: к.т.н., доцент Квач Ю.М.);
  • Технічний захист інформації (голова: к.т.н., доц., Темніков В.О., секретар: к.т.н., доц. Німченко Т.В.);
  • Кібербезпека цивільної авіації (голова: к.т.н., доц. Гнатюк С.О., секретар: к.т.н., доц. Жмурко Т.О.).

На конференції було представлено більше 120 доповідей. Учасники конференції проявили великий інтерес до актуальних тематик доповідей, що викликало жваву дискусію.

Колектив інституту дякує всім учасникам за активну участь та бажає подальших наукових досягнень!

МАКЕТ ЗБІРНИКА ТЕЗ КОНФЕРЕНЦІЇ за напрямом Інформаційно-діагностичні системи