Політ-2017. Секція  “ Прикладна математика в автоматизованих системах та технологіях”

5 квітня в рамках XVII Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» на кафедрі прикладної математики НАУ відбулася робота секції “ Прикладна математика в автоматизованих системах та технологіях”  , в якій приймали участь студенти 2-5 курсів та аспіранти.

Тематика доповідей стосувалася інформаційних технологій в області обробки цифрових зображень, відео, інтелектуальний аналіз даних, безпілотної авіації.

Дискусії та обговорення матеріалів доповідей є підсумком висвітлення досягнень наполегливої праці молодих вчених за актуальними для розвитку держави напрямками.[Not a valid template]