Зустріч-чаювання з інструктором по туризму

Чи є таке місце, де радо зустрічаються і взаємозбагачуються здоровий спосіб життя, наука, студентство, пісня, спорт? Звичайно є! Це Інститут інформаційно-діагностичних систем НАУ. У нас уже не вперше і не востаннє, а саме 11 листопада, за чашечкою карпатського чаю (не є рекламою) в невимушеній творчій обстановці і доброму гуморі з студентськими туристичними піснями непомітно пролетіла зустріч-чаювання з інструктором по туризму і представником клубу туризму та авторської пісні «ДІМ», викладачем ІТ-технологій Олександром Солодковим. Під час зустрічі ми зробили відкриття щодо авторства багатьох пісень, які вважали студентськими («Оглянусь на повороте», «Песенка про бу-бу» та ін..). Їх автор – наш випускник Довлет Келов. Присутні студенти зізналися, що такі зустрічі формують позитивні погляди набагато краще формальних настанов.