Концерт органної музики

У світі, як відомо, гармонія відсутня. В музиці тільки гармонія є…
… І математику відрізняє гармонія. Математикою ми дихаємо щодня і щохвилини. А МУЗИКОЮ?! Любимо, але слухаємо не часто… Омріяне свято Вічної Духовної Музики зустріло нас в Національному будинку органної і камерної музики 30 жовтня. Концерт відбувся в 35-роковини творчої діяльності народної артистки України, органістки з світовим ім’ям. (Ірина Калиновська – зіркова учениця найкращої в світі школи органістики видатного маестро Котляревського, славетного нащадка славетних літераторів). У виконанні Ірини Калиновської звучали органні твори Баха та Генделя. Стало зрозуміло що гармонія музики доносить гармонію математики до рівня високої духовності. Спасибі, Музико! Спасибі,маестро Калиновська!
P.S. н.а. України Ірину Калиновську повідомили, що в залі серед слухачів студенти Інституту інформаційно-діагностичних систем Національного авіаційного університету. Після концерту Ірина Миколаївна запросила нас до себе, познайомила з органом і навіть дозволила спробувати пограти. І це незважаючи на втому після концерту. Нас вразила Музика і вразила Людина. Ми зрозуміли – видатна особистість це щирість і простота, це людяність і відкритість, це бажання і вміння ділитися своїми скарбами з усіма, це жити для всіх. А це і є патріотизм.