Першокурсники розпочали активну діяльність в студентських організаціях НН ІІДС

Вже на перших тижнях навчання в НАУ проведено ряд засідань  студентської  ради, на яких розглядались питання сприяння адаптації студентів першого курсу до навчання в університеті та залучення першокурсників до активної участі в студентських організаціях інституту. Також проведена зустріч голів студради, профбюро та ТОСА зі студентами першого курсу, в якій прийняли участь і представники дирекції інституту. Основна мета проведених засідань —  забезпечити розвиток активного життя молодших курсів, зацікавити студентство в різних видах громадської роботи протягом навчання.

В цьому році виявилось чимало бажаючих спробувати себе в різних напрямках роботи студентської ради. На зборах кожен зміг дізнатись більше про роботу студентських організацій, їх  вплив на студентське життя. Було представлено декілька напрямів роботи, першокурсники змогли обрати своє місце у студентському самоврядуванні.