ВИСТАВКА СТУДЕНТСЬКИХ ПРОЕКТІВ «СВІТЛОДИЗАЙН ІСТОРИЧНИХ ПАМ’ЯТОК»

До Міжнародного дня світла та в рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Інтегровані інтелектуальні робото технічні комплекси», яка проходила 22-23 травня на кафедрі комп’ютеризованих електротехнічних систем та технологій були представлені студентські роботи світлового дизайну.

Студенти представляли проекти світлодизайну історичних об’єктів за допомогою сучасного світлотехнічного обладнання, що викликало зацікавленість та жваве обговорення, адже світом визнано центральну роль світла та його вклад у науку, культуру та мистецтво, а також в у такі області як медицина, комунікації, енергії.

Студентські проекти отримали високу оцінку від фахівця світлотехнічної галузі начальника вимірювальної лабораторії КП «Київміськсвітло» Артема Колотюка.