Міжнародна науково-практична конференція «ITSec»

16-18 травня 2018 року кафедрою безпеки інформаційних технологій було проведено традиційну міжнародку науково-практичну конференцію «ITSec».

На секційному засіданні були обговорені актуальні та цікаві теми доповідей молодих науковців, студентів та аспірантів. У рамках конференції пройшов workshop з кібербезпеки та робототехніки, а також панельна дискусія на тему  «Виклики державі в контексті змін законодавства про кібербезпеку» і пов’язані з цим вимоги до фахівців з кібербезпеки на ринку праці.

Усього про свою участь в конференції заявило понад 70 вчених, експертів, молодих вчених, аспірантів та студентів з вишів, наукових установ і підприємств України та країн світу.

За традицією Всесвітній день Вишиванки, що попадає на один з днів конференції, був відзначений учасниками конференції та викладачами кафедри безпеки інформаційних технологій.