«Політ. Сучасні проблеми науки» Секція: Інформаційні вимірювальні та медично- діагностичні системи

4 квітня на кафедрі інформаційно-вимірювальних систем відбулось засідання секції «Інформаційно-вимірювальні та медично-діагностичні системи» Міжнародної студентської конференції «Політ». На секції було представлено 26 доповідей, присвячених актуальним питанням, пов’язаним з підвищенням точності вимірювань та обробкою даних медичних показників людини. Доповідачі отримали нагоду дізнатись багато нового та цікавого, поділитись власним досвідом та взяти до уваги цінні зауваження від присутніх.  Засідання пройшло у дружній та теплій атмосфері. Особливу увагу привернув студент групи ІС-411 ННІІДС Яценко Євген Андрійович, який підготував дві змістовних та цікавих доповіді.

Голова – Орнатський Дмитро Петрович

Секретар – Вітрук Юлія Володимирівна