Вітаємо переможців Міжнародної олімпіади з інформаційно-психологічної безпеки

30-31 березня 2018 року студенти інституту прийняли участь у Міжнародній олімпіаді з інформаційно-психологічної безпеки! Усього участь в заході взяли 19 команд з вітчизняних вишів та 2 закордонні. Це вже четвертий подібний захід, який став гарною традицією, що відрізняється виключною актуальністю в умовах інформаційно-психологічних впливів зі сторони сусіда-агресора.

НАУ представляли 2 команди  кафедри безпеки інформаційних технологій. За здобутими нагородами наш Університет в загальному заліку посів перше місце.

Олімпіада традиційно проходила у два етапи: особистий та командний заліки. Наш доробок:

— в особистому заліку Артем Положенцев (науковий керівник д.т.н. Гнатюк С.О.) зайняв 1 місце,Владислав Гріга – 2 місце, Олександра Шаховал – 3 місце (науковий керівник к.т.н. Гізун А.І.)

— в командному заліку наші студенти боролись паралельно в різних підгрупах і вибороли такі результати: команда Cyber Falcons (науковий керівник к.т.н. Гізун А.І.) – 1 місце, команда Молоді НАУковці (науковий керівник д.т.н. Гнатюк С.О.) – 3 місце![Not a valid template]