Кращий світлотехнічний проект — 2018

29 березня студенти спеціальності «Світлотехніка і джерела світла» прийняли участь у конкурсі «Кращий світлотехнічний проект». На конкурс були представлені проекти, в яких студенти презентували системи зовнішнього освітлення автомагістралей та ландшафтне освітлення парків. В роботах було запропоновано нетривіальний підхід до створення світлового середовища. Студентські проекти отримали високу оцінку фахівцями лідируючих світлотехнічних компаній України. З представлених студентських робіт найбільшу увагу привернули проекти: Павленка Сергія, Королишина Богдана, Рудчук Марії, Голуб Анастасії.

До розгляду світлотехнічних проектів були залучені: чл..-кор. АН України, д.т.н., проф., заступник директора Інституту фізики напівпровідників В.М. Сорокін, д.т.н., проф., керівник групи компанії «Світлотек» З.Я.Монастирський, директор проектного бюро «Новатор» Олександр Приходько, заступник директора світлотехнічної компанії «Союз-Світло» Володимир Малишко, керівник проектного відділу групи компаній «Квант» Шевчук Артем.[Not a valid template]