Участь у виставці «Зброя та безпека»

Науковці кафедри прикладної математики разом зі співробітниками Аерокосмічного центру НАУ представили Національний авіаційійний університет на виставці «Зброя та безпека».

В цьому році стенд університету дійсно виглядає достойно, а якщо порівнювати з провідними дослідницькими університетами України — то справедливо найцікавіший. Внесок кафедри — розроблений програмно-апаратний комплекс обробки даних камер цільового навантаження безпілотного повітряного судна, представлений на виставці у вигляді технологічного виробу.

Варто додати, що разом зі співробітниками в розробці комплексу активну участь приймали та й надалі працюють над актуальними науково-технічними задачами безпілотної авіації студенти та аспіранти кафедри прикладної математики.