«Schréder» — ІННОВАЦІЇ, ДИЗАЙН ТА ТЕХНОЛОГІЇ

28 вересня відбулась зустріч студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» спеціалізації «Світлотехніка і джерела світла» з Генеральним директором ТОВ «Schréder». Лідер світлотехнічного ринку України з 1990 року спеціалізується на виконанні комплексних рішень з освітлення від проектування до гарантійного та післягарантійного обслуговування, включаючи світильники, інтелектуальні автономні та бездротові online системи димінгування та керування освітленням, системи спостереження, світлові індикатори та інших інтелектуальних функцій.

Студентам було запропоновано перевірити знання та здібності під час проходження практики з можливістю у майбутньому розглянути питання щодо працевлаштування.

Світлотехнічна компанія зацікавлена в молодих креативних співробітниках.s[Not a valid template]