Міжнародний день спорту

20 вересня студенти інституту взяли участь у святкуванні  Міжнародного дня спорту, який проходив  у Національному університеті фізичного виховання та спорту.

Під час офіційної частини святкування заступник Міністра молоді та спорту з питань європейської інтеграції Микола Мовчан привітав студентську молодь з Міжнародним днем студентського спорту та зачитав вітальні листи від Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова  і Генерального директора ЮНЕСКО Ірини Бокової.

Учасників свята також вітали заступник Міністра освіти і науки Роман Греба, віце-президент Національного олімпійського комітету України Валерій Борзов, президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк і президент Спортивної студентської спілки України, ректор Національного університету фізичного виховання та спорту Євгеній Імас.

В рамках заходу наші студенти стали учасниками флеш-мобу,  присвяченого 22-м українським університетам, студенти яких стали чемпіонами і призерами тайбейської Універсіади.[Not a valid template]