Магія барв

20 вересня студенти Навчально-наукового Інституту інформаційно-діагностичних систем і Навчально-наукового Аерокосмічного інституту відвідали виставку ніжинської художниці Наталі Ямчинської у літературно-меморіальному будинку-музеї Тараса Шевченка, в роботах якої органічно поєднані казка і правда, фантазія і реальність.

Такий вид мистецтва як розпис на склі зацікавив студентів особливою манерою письма, яскравим колоритом, що нагадує розпис малярів на скринях чи кольорові розписи на кахлях. Студенти побачили прозоре скло, яке зберігає легкість і дзвінкість барв.

Зацікавленість студентів до розпису на склі через питання до автора виставки щодо її робіт, тим самим підтвердили силу мистецтва, бажання і потребу людей бачити і чути.[Not a valid template]