Політ-2017.Секція «Моделювання в електротехніці , енергетиці і світлотехніці»

5 квітня 2017 року  в рамках  ХVІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «ПОЛІТ. СУЧАСНІ  ПРОБЛЕМИ НАУКИ»  студенти та молоді науковці кафедри прийняли участь у роботі секції «Моделювання в електротехніці, енергетиці і світлотехніці.

В доповідях було представлено сучасне світлотехнічне студійне обладнання, проведено аналіз освітлення монументальної скульптури «Батьківщина-мати», Митрополиту Володимиру, розглянуто концепції освітлення міського середовища, особливості в освітленні історичного об’єкту «Золоті ворота» та принципи застосування освітлювальних установок, розглянута розробка RGB контролера та математичні моделі керування безпілотним повітряним судном.

Серед представлених робіт найбільшу зацікавленість та жваве обговорення визвали доповіді щодо особливостей застосуванням світлодизайну міського середовища, обґрунтування критеріїв до методики визначення працездатного стану світлосигнального обладнанням під час експлуатації.