Результати І етапу конкурсу «Найкраща академічна група»

На виконання наказу в.о. ректора університету «Про проведення конкурсу «Найкраща академічна група»» від 24.01.2017 №024/од., в Навчально-науковому інституті Інформаційно-діагностичних систем підбито підсумки I-го етапу конкурсу.

У конкурсі взяли участь 8 академічних груп 2-5 курсів, зокрема ІС-311, ІС-312 (кафедра інформаційно-вимірювальних систем), КП- 231, КП-533М (кафедра автоматизованих комп’ютерно – інтегрованих комплексів), ПМ-451 (кафедра прикладної математики), КЕСТ-341 (кафедра комп’ютеризованих електротехнічних систем та технологій), БМ-362, БМ-462 (кафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини).

При визначенні переможців конкурсна комісія враховувала результати успішності студентів за останні два семестри навчання, число пропусків занять, наукові досягнення студентів групи, участь студентів у культурно-громадському, творчому та спортивному житті університету, сумлінне виконання студентським колективом навчальної дисципліни і відсутність стягнень за порушення Правил внутрішнього розпорядку університету та Правил проживання у гуртожитках.

На підставі розгляду поданих документів переможцями I-го етапу конкурсу «Найкраща академічна група» в ННІІДС стали:

група КП-533М1 місце;
група ІС-311М – 2 місце;
група БМ-462 – 3 місце.

Переможців конкурсу нагороджені грамотами.

До участі в другому (загальноуніверситетському) етапі конкурсу «Найкраща академічна група» в Національному авіаційному університеті, який буде проходити з 03 квітня 2017 року по 12 травня 2017 року, конкурсною комісією інституту рекомендовано групу магістрів КП-533М.

Бажаємо групі КП-533М перемоги!