Вітаємо переможців секції «Інформаційно-вимірювальні та медично-діагностичні системи»

08 квітня 2014 року о 14:30 в аудиторії 11,311 було проведено засідання секції Інформаційно-вимірювальні та медично-діагностичні системи напряму Інформаційно-діагностичні системи XV Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки».

Було представлено 36 доповідей студентами, аспірантами, здобувачами НАУ: інститут ІДС (кафедра інформаційно-вимірювальних систем, кафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини, кафедра засобів захисту інформації, кафедра комп’ютеризованих електротехнічних систем та технологій), інститут АКІ (кафедра теоретичної та прикладної фізики), аспірантом ДВНЗ «Національний гірничий університет» (м. Дніпропетровськ).

Головою секції Щербаком Л.М. (д.т.н., професор, лауреат Державної премії України в галузі науки та техніки) та відповідальним секретарем секції аспірантом НАУ Редько О.О. було прийнято рішення рекомендувати до відзначення учасників секції:

1. Дипломом І ступеня аспірантку кафедри ІВС інституту ІДС Мартинюк (Н.в. Мартинюк) Ганну Вадимівну за доповідь «Кореляційний аналіз псевдовипадкових послідовностей типу білого шуму» (наук. керівник д.т.н., проф. Щербак Л.Н.);
  2. Дипломом І ступеня творчий колектив: студента 4 курсу Монька (Н.в. Монько) Юрія Олеговича та асистента Гордєєва (Н.в Гордєєв) Артема Дмитровича кафедри БІКАМ інституту ІДС за доповідь «Визначення інформативних параметрів перехідних процесів електроенцефалограми» (наук. керівник д.т.н., проф. Кузовик В.Д.);
  3. Дипломом ІІ ступеня творчий колектив: студентку 3 курсу Нагаюк (Н.в Нагаюк) Ілону Борисівну та асистента Гордєєва Артема Дмитровича кафедри БІКАМ інституту ІДС за доповідь «Особливості оцінювання психофізіологічного стану операторів екстремальних видів діяльності» (наук. керівник д.т.н., проф. Кузовик В.Д.);
  4. Дипломом ІІІ ступеня творчий колектив: студентів 3 курсу кафедри ІВС інституту ІДС Мишка (Н.в Мишко) Олександра Олександровича, Філіпова (Н.в Філіпов) Віктора Олександровича та Чернушко (Н.в Чернушко) Аліну Вікторівну за доповідь «Вихрострумовий контроль на основі магнітного поля з різночастотними просторовими компонентами» (наук. керівник д.т.н., проф. Куц Ю.В.).