Вітаємо переможців!!!!

На підставі аналізу та представлення студентами наукових робіт галузева конкурсна комісія вирішила визначити претендентами на участь у другому турі Всеукраїнського конкурсу роботи:

Назва
наукової роботи
Автор (студент)наукової роботи Інститут,
група
Кафедра Науковий
керівник
1 Навігаційний комплекс мобільного робота БАРДОНЛілія Владиславівна ІІДС
гр. 336
АКІК Професор Аблесімов ОК
2 Система орієнтації пілотованого космічного апарату з використанням зоряного датчика МАРЧЕНКО Аліна Сергіївна ІІДС
гр. 532с
АКІК Професор Аблесімов ОК
3 Система автоматичного регулювання потужності сонячних батарей космічного апарату ПРИМАКАртем

Петрович

ІІДС
гр. 533м
АКІК Професор Аблесімов ОК

За результатами рецензування наукових робіт конкурсними комісіями профільних ВНЗів за напрямами, визначеними наказом міністерства освіти і науки України, студенти Бардон Л.В., Марченко А.С., Примак А.П. були запрошені з доповідями на підсумкові науково-практичні конференції цих ВНЗів.

Доповідь Бардон Л.В. відбулася 25 березня 2015р. у Вінницькому національному технічному університеті — напрям «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація». Автор нагороджений дипломом ІІІ ступеня переможця Всеукраїнського конкурсу наукових робіт студентів.

Доповідь Марченко А.С. відбулася 2 квітня 2015р. у Національному авіаційному університеті — напрям «Авіаційна та ракетно-космічна техніка. Аеронавігація». Автор нагороджений грамотою учасника Всеукраїнського конкурсу наукових робіт студентів.

Доповідь Примака А.П. відбулася 18 березня 2015р. у Приазовському державному технічному університеті — напрям «Енергетика». Автор нагороджений дипломом ІІІ ступеня переможця Всеукраїнського конкурсу наукових робіт студентів.

Вітаємо переможців!!!