ПІША ПРОГУЛЯНКА СВІТЛОТЕХНИКІВ

6 листопада студенти Інституту інформаційно-діагностичних систем спеціальності «Світлотехніка і джерело світла» і «Електротехнічні системи електроспоживання» разом з начальником науково-виробничої лабораторії комунального підприємства «КиївМіськСвітло» Степурой В.І., викладачами кафедри комп’ютеризованих електротехнічних систем та технологій Квач Ю.М., Киркач К.В., Яреміч Т.І., Молчанов О.В. та заступником директора фірми «Стрим Лайт» Стародуб Іриною за традицією світлотехників провели заняття з оглядом вечірнього освітлення на вулицях Києва.
Маршрут вечірньої прогулянки з аналізом освітлення міста почався від станції метро Університетська. Студенти ознайомились з освітленням об’єктів, мали можливість оцінити експерементальне світлодіодне освітлення вулиць міста.