Вручення персональних стипендій фонду «Україна»

1 жовтня 2014 року відбулася зустріч студентів Національного авіаційного університету з Головою благодійної організації Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна», Президентом України (1994-2005) Леонідом Кучмою.
Під час зустрічі ректор університету Микола Кулик ознайомив почесного гостя з науковими розробками студентів.Леонід Кучма вручив стипендії кращим студентам за результатами 2013-2014 навчального року. Стипендії фонду «Україна» отримали: студенти Інституту інформаційно-діагностичних систем — Юрій Монько (БМ-361), Оксана Тиводар (ПМ-351) та Аерокосмічного інституту — Артем Сатаров (ЛВ-401), Мар’яна Стецівка (АО-402) та Тетяна Славінська (АТ-403).
Студенти висловили подяку благодійній організації «Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна» і його Голові за підтримку обдарованої молоді, можливість втілювати у життя свої ідеї та мрії.
Щиро вітаємо нових стипендіатів!