Засідання секцій Всесвітнього конгресу «Авіація у XXI столітті»– «Безпека в авіації та космічні технології» в ІІДС

В інституті інформаційно – діагностичних систем пройшли засідання чотирьох секцій шостого Всесвітнього конгресу  «Авіація у XXI столітті»– «Безпека в авіації та космічні технології», а саме:
—          Методи та засоби технічної та медичної діагностики – науковий керівник Куц Ю.В.;
—          Автоматизовані системи управління процесами – науковий керівник Синєглазов В.М.;
—          Інтегровані CALS – технології та PLM – рішення в  авіаційній галузі – науковий керівник Павленко П.М.;
—          Інтелектуальні робототехнічні вимірювальні комплекси та системи – наковий керівник Квасніков В.П.
По результатам досліджень науковців та аспірантів інституту і учасників з інших організацій  заслухано 43 наукові доповіді.