Вітаємо Тиводар Оксану!

У вільний час від навчального процесу, наші студенти займаються активним дозвіллям. Яскравим прикладом є студентка 351 групи  кафедри прикладної математики Оксана Тиводар, яка є активним учасником молодіжного руху українського швидкубінгу. Швидкубінг – це інтелектуальний вид спорту, що полягає в розв’язанні механічних головоломок за найменший час. У світі регулярно проводяться національні, континентальні та світові змагання, а всі результати і рекорди фіксуються Всесвітньою Асоціацією Кубика. Оксана Тиводар являється найшвидшою дівчиною-швидкубером України. Після перемоги в численних змаганнях України та СНД в дисципліні збирання кубика Рубика ногами, ії було запрошено зібрати кубика Рубика перед експертами з книги рекордів України. 22 січня 2014 року було поставлено національний рекорд.

Вітаємо Тиводар Оксану!