Огляд–конкурс на кращий дипломний проект (роботу)

У лютому місяці цього року в Інституті інформаційно-діагностичних систем відбулася державна атестація випускників освітньо-кваліфікаційних рівнів “Спеціаліст“, “Магістр“ в формі захисту дипломних проектів і робіт.
Державними екзаменаційними комісіями оригінальні проекти були рекомендовані для участі в огляді–конкурсі на кращий дипломний проект (роботу).
За результатами обговорення та оцінювання робіт комісією з проведення конкурсу визначені переможці.
Серед МАГІСТРІВ: дипломи 1-го ступеня отримали проект «Вдосконалення процесу логістики при експлуатації біомедичного обладнання» Шмігель О.Ю. (професор В.Кузовик ) та проект «Система контролю геометричних параметрів з’єднань при лазерному зварюванні криволінійних деталей» Червона Т.В. (доцент О.Осмоловський).
Серед СПЕЦІАЛІСТІВ: дипломи 1-го ступеня отримали проект «Вимірювальна система витрат газу в магістральному газопроводі» Каракан А.С. (доцент Д.Орнатський), проект «Підсистема проектування оригінальних елементів в системі автоматизованого проектування  зовнішнього вигляду світлодіодних світильників» Даскал Є.В. (доцент В.Білий) та проект «Визначення параметрів експлуатаційного мінімуму аеродрому «Одеса» при використанні ССА вогнів наближення проміжної комплектності» Червінко С.П. (професор С.Ванецян); дипломи 2-го ступеня – проект «Електропостачання офісного центру» Малішевський В.В. (доцент Д.Сірий), проект «Підсистема прогнозування похибок в безплатформній інерціальній системі навігації» Натальчук Д.В. (професор М.Філяшкін) та проект «Автоматизована система дослідження процесу шліфування інструментом із НТМ методом акустичної емісії» Удовиченко О.І. (професор С.Філоненко); диплом 3-го ступеня – проект «Система автоматизованого вимірювання параметрів стику деталей газопроводу» Курята І.В. (професор Р.Шевченко)
Студенти-випускники, переможці конкурсу, нагороджені Грамотами Національного авіаційного університету. Вітаємо переможців! Бажаємо їм натхнення та подальших творчих злетів!!!