Форум «світлодіодні рішення»

25 вересня студенти Інституту інформаційно-діагностичних систем спеціальності «Світлотехніка і джерело світла» прийняли участь у форумі «Світлодіодні рішення від компанії «Світлові технології» 2013 м. Київ».

Студенти познайомились з представником та продукцією компанії NICHIA. На форумі розглядались питання стосовно світлотехнічної продукції на базі лінійного світлодіодного модуля «UNIVERSAL» — енергоефективний перехід від люмінесцентних світильників до світлодіодних, нових рішень компанії в області аварійного освітлення, автоматизації штучного освітлення на прикладі датчиків ESYLUX.

Студенти мали змогу ознайомитись зі світловими приладами від  компаній «Світлові технології», з демонстрацією секцій світлодіодних рішень.