НАУ має таланти

25-го вересня команда інституту ІДС прийняла участь у конкурсі “НАУ має таланти.”, який прйшов у Центрі культури та мистецтв НАУ. Зіркове журі з телеканалу СТБ у складі Антона Давиденко, хореографа проекта «Україна має талант»,  Катерини Колесник,  екс-учасниці збірної КВК НАУ, а тепер  сценариста телеканалу СТБ та фіналіста проекту «Х-фактор» В’ячеслава Єфремова визначило переможців конкурсу.

Лауреатом конкурсу став бітбоксер Веліулла Люманов, студент першого курсу кафедри прикладної математики, друге місце у складі тріо ” Споріднені серця” посіла студентка з кафедри засобів захисту інформації Татьяна Сава.

Вітаємо переможців!!!

Перемогу здобув  бітбоксер Веліулла Люманов з ІІДС. Улюбленцем журі став співак з ІАН Артур Марченко, а приз глядацьких симпатій дістався співаку ІАН Івану Потапову.