Вручення нагород переможцям І етапу всеукраїнської олімпіаді з метрології та інформаційно — вимірювальних технологій

20 березня 2013 року в Інституті інформаційно-діагностичних систем відбулося нагородження переможців та призерів І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з метрології та інформаційно-вимірювальних технологій. В олімпіаді взяли участь студенти 2-4 курсів. Організувала й на високому рівні провела 1 етап олімпіади кафедра інформаційно-вимірювальних систем ІІДС.Грамоти Інституту інформаційно-діагностичних систем переможцям олімпіади Сунетчієвій Севільї (1 місце), Кармазіну Олегу (2 місце) та Прикладовському Олегу (3 місце) вручили завідувач кафедри інформаційно-вимірювальних систем ІІДС професор Куц Юрій Васильович та заступник директора інституту Гумен Микола Борисович.

Вітаємо переможців!