З нами світліше

19 жовтня 2018 року студенти кафедри комп’ютеризованих електротехнічних систем та технологій разом з викладачами Квач Ю.М. та Яреміч Т.І. відвідали групу компаній «Світлотек».

Під час перебування на території світлотехнічної компанії студенти мали змогу ознайомитись з новинками світлотехнічної продукції від виробника та процесом створення світлодіодних світильників, проводили вимірювання світлотехнічних параметрів світлодіодних приладів та отримали запрошення на роботу.

Голова правління групи компаній «Світлотек» Монастирський З.Я. розповів про діяльність компанії і запросив студентів до участі у світлотехнічному конкурсі «З НАМИ СВІТЛІШЕ». Учасникам конкурсу необхідно розробити та обґрунтувати концепцію системи освітлення реальних об’єктів, представити візуалізацію ідеї проекту системи освітлення з розташуванням світильників в основних ракурсах.