Відбувся симпозіум по кібербезпеці в рамках Міжнародного конгресу  «Авіація в 21 столітті»

В рамках Восьмого Міжнародного конгресу «Авіація в 21 столітті», який традиційно проводиться в Національному авіаційному університеті, цього року вперше проводився окремий симпозіум по кібербезпеці, організатором якого була кафедра БІТ.  Симпозіум «Сучасні виклик кібербезпеки»  (голова – д.т.н., проф.. зав. каф. Корченко О.Г., заступник голови – д.т.н., доц. Гнатюк С.О., секретар – к.т.н. Гізун А.І.) складався з 4 секцій, а саме «Управління інформаційною безпекою», «Безпека інформаційних і комунікаційних технологій»,  «Технічний захист інформації» та «Захист критичної інформаційної інфраструктури».  Всього було подано 19 тез доповідей з України та Казахстану.

Засідання симпозіуму відбулося 12 жовтня о 10.00 в аудиторії 11.111.  Засідання розпочав голова симпозіуму, який у своїй вітальній промові підкреслив важливість подібних заходів та обміну досвідом серед науковців особливо на міжнародному рівні,  а також подякував всім учасникам за особисту участь. Представлення доповідей учасниками здійснено на найвищому рівні і дійсно цікаві та змістовні наукові результати викликали жваве обговорення учасниками симпозіуму, серед яких були як провідні науковці так і студенти. Засідання пройшло в теплій дружній та фаховій атмосфері обговорення сучасних досягнень, проблем в галузі кібербезпеки  та шляхів їх вирішення.[Not a valid template]