10 жовтня відбулась Науково-практична конференція студентів та аспірантів «ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА СИСТЕМИ», яка присвячена до Дня працівників стандартизації та метрології України.

В роботі конференції прийняли участь студенти 6-го та 4-го курсів з цікавими доповідями за темами своїх майбутніх дипломних робіт, а також  студенти 2-го та 3-го курсів. У дружній атмосфері відбувся обмін досвідом між старшим та молодшим поколінням студентів. Особливу увагу привернула доповідь студента 6-го курсу Тараса Клочая, який не лише підготував презентацію, а і продемонстрував свою розробку наочно.

Дякуємо за участь всім доповідачам та з радістю чекаємо на наступних конференціях.[Not a valid template]