Загальні збори членів профспілкової організації ННІІДС

4 вересня 2018 року відбулись загальні збори членів профспілкової організації ННІІДС. Метою проведення зборів було вибори голови профбюро ННІІДС і представника інституту в профспілковий комітет НАУ.

На зборах профспілкової організації ННІІДС був присутній голова профспілкової організації НАУ Гребенніков В.М. У своєму виступі Гребенніков В.М. проінформував присутніх на зборах про основні завдання і роботу профспілкової організації НАУ, роботу і засідання профкому НАУ.

Загальні збори членів профспілкової організації ННІІДС пройшли в дружній, доброзичливій і робочій атмосфері. На зборах членів профспілкової організації ННІІДС головою профбюро ННІІДС одноголосно було обрано доцента кафедри КЕСТ Квач Ю.М., а представником інституту в профспілковому комітеті НАУ одноголосно було обрано завідувач навчальною лабораторією  комп’ютеризованих електротехнічних та світлотехнічних систем   Галяса І.Г.