Подаруй листівку українцю за кордоном

З метою популяризації нашої держави у світі та налагодження  зв’язків з українською діаспорою студенти Навчально-наукового  інституту  інформаційно-діагностичних систем приєдналися  до акції  «Подаруй листівку українцю за кордоном до Дня Великодня», що проводиться за ініціативи Студенстької ради при Міністерстві інформаційної політики України.

Мета акції — розіслати листівки до країн, де проживає найбільша кількість наших діаспорян та встановити Всеукраїнський рекорд за їх кількістю, про що має засвідчити представник Книги рекордів Гіннеса!

Профбюро та студентська рада інституту організувала збір вітальних листівок серед студентів. Дякуємо усім бажаючим, що прийняли участь в акції та підписали свою листівку приємними побажаннями нашим українцям закордоном! Віримо, що адресатам буде приємно отримати привітання з Батьківщини![Not a valid template]