Вручення дипломів випускникам

2 березня 2018 року  у залі Вченої Ради  університету відбулося  вручення дипломів випускникам Навчально-наукового інституту інформаційно-діагностичних систем 2018 року освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст» та освітнього ступеня «Магістр».

Директор  інституту С.Ф. Філоненко привітав студентів із закінченням університету та отриманням дипломів, побажав щоб кожен випускник знайшов роботу, яка б приносила йому задоволення та користь суспільству, знайшов застосування набутим знанням, творчо розвивався,  ставив собі  мету і та наполегливо йшов до неї.

Зі словами привітання виступили відповідальний з навчальної  роботи  М.Б. Гумен, відповідальний з організаційно-виховної роботи  І.М. Мужик, завідувачі кафедр: Д.П. Орнадський, В.В. Козловський, В.П. Квасніков, В.Д. Кузовик та О.Г. Корченко

Бажаємо успіхів та щастя нашим випускникам![Not a valid template]