Концерт з творів Кароля Шимановського

30 жовтня студенти Навчально-наукового Інституту інформаційно-діагностичних систем відвідали концерт присвячений до 135 – ій річниці від дня народження Кароля Шимановського у виконані лауреатів міжнародних конкурсів Анни Петращук і Тараса Зданюка (Львівська Національна Академія ім. Миколи Лисенка) у музеї Михайла Старицького.

Бурхливими оплесками глядачі вітали львівських віртуозів. У їхньому виконанні прозвучала музика для скрипки та фортепіано: Н. Паганіні — К. Шимановський Каприс №21, Н. Паганіні — К. Шимановський Каприс №24, К. Шимановський — Пісня Роксани з опери «Король Рожер» (обробка Павла Коханського), К. Шимановський — Серенада Дон Жуана з циклу «Маски» (тв.34), К. Шимановський «Ноктюрн і Тарантела» (тв.28).

Студенти шаленими оплесками віддячили виконавцям шедеврів, тим самим підтвердили силу мистецтва, бажання і потребу людей бачити і чути.