«Студвесна-2017»: Інститут інформаційно-діагностичних систем

27 квітня команда Інституту інформаційно-діагностичних систем виступила  на фестивалі «Студентська весна-2017».

Увазі присутніх були запропоновані  постановка «Правда і тільки правда», хореографічна постановка «Мрія», відео «Топ 10 незвичайних способів вступити до НАУ», номер оригінального жанру «Нерозлучні», музичний номер «1944»,  конферанс «Бенефіс колишнього члена журі Євгенія Бульди» та традиційна фінальна пісня.

Номером оригінального жанру «Нерозлучні» команда змогла зробити заявку на повернення собі іміджу найтехнічнішої команди фестивалю. Вокал міс ІІДС 2014 Віри Поліщук захопив весь зал виконанням пісні переможниці Євробачення-2016 Джамали.

Виступ команди Інституту інформаційно-діагностичних систем пройшов під акомпанемент захоплених оплесків глядачів та невпинного сміху залу.[Not a valid template]