АВІА-2017. Секція «Електротехнічні та світлотехнічні системи і комплекси»

19 квітня 2017 року, в рамках XIII міжнародної науково-технічної конференції «АВІА-2017» на кафедрі Комп’ютеризованих електротехнічних систем та технологій відбулось засідання секції «Електротехнічні та світлотехнічні системи і комплекси».

В роботі секції взяли участь представники Національного авіаційного університету, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського», Вінницького національного технічного університету, Національного університету водного господарства та природокористування, м. Рівне; Екологічного університету, м. Одеса, ТОВ «Аналітичний центр «АЛЬГІЗ», м.Київ.

На секції було заслухано 17 доповідей, проведено експеримент польоту безпілотного повітряного судна, розглянуто шляхи  вдосконалення систем керування безпілотними апаратами. Жваве обговорення викликали доповіді Шелухи О.О., асистента кафедри, «Автоматизований супровід об’єктів в оптико-механічних системах» та Ковальчука В.В., директора Одеського коледжу комп’ютерних технологій Одеського державного екологічного університету «Optical System with Quantum Dimensional Elements».[Not a valid template]