Політ-2017. Секція «Кібербезпека цивільної авіації»

6 квітня 2017 року на базі кафедри безпеки інформаційних технологій відбулось засідання секції  “Кібербезпека цивільної авіації” у рамках Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки», метою якого було обговорення науково-технічних досягнень, визначення перспективних напрямків досліджень в галузі інформаційної безпеки, аналіз глобальних тенденцій, практичних і теоретичних досягнень наукової спільноти.

Під час роботи секції доповідались роботи студентів та молодих вчених за цікавими і актуальними тематиками, зокрема, студентами кафедри, членами Студентського наукового товариства «CyberTag» та НТСАДМВ.

Учасники конференції проявили великий інтерес до актуальних тематик доповідей, що викликало жваву дискусію. Дякуємо всім учасникам за активну участь, бажаємо подальших наукових досягнень та злетів![Not a valid template]