Кращий світлотехнічний проект

29 березня студенти спеціальності «Світлотехніка і джерела світла» прийняли участь у конкурсі «Кращий світлотехнічний проект». На конкурс були представлені проекти, в яких студенти презентували своє світлодизайнерське бачення освітлення об’єктів ресторації з елементами творчості та технічного виконання. В роботах було запропоновано нетривіальний підхід до створення світлового середовища. Студентські проекти отримали високу оцінку фахівцями лідируючих світлотехнічних компаній України. З представлених дев’ятнадцяти робіт найбільшу увагу привернули проекти: Єгора Бушмєльова, Юрія Береговського, Віктора Грудіна, Олександра Сиротюка, Іллі Грицака та Дмитра Андрєєва.

До розгляду світлотехнічних проектів були залучені: директор світлотехнічної компанії «Союз-Світло» Андрій Жуковський, фахівець по роботі з ключовими клієнтами компанії Philips (Філіпс Світлові Рішення Україна) Назарій Сакала.[Not a valid template]