Урочисте вручення дипломів

10 березня 2017 року  в актовому залі Національного авіаційного університету відбулося урочисте вручення дипломів випускникам 2017 року.

З привітальним словом до випускників, викладачів та гостей звернувся директор інституту, професор Філоненко Сергій Федорович.  Присутніх також  привітали відповідальні за навчальну та організаційно-виховну роботу Гумен Микола Борисович та Мужик Ігор Мирославович, завідувачі випусковими кафедрами Кузовик В’ячеслав Данилович, Синєглазов Віктор Михайлович, Орнатський Дмитро Петрович, Квасніков Володимир Павлович.

Кращі студенти були нагородженні грамотами та подяками за відмінні успіхи в навчанні, активну участь у науковій діяльності та громадському житті інституту та університету.

Слова подяки від імені випускників до викладачів інституту висловив Питляк Костянтин.

Вітаємо молодих спеціалістів з успішним закінченням університету і бажаємо великих творчих здобутків, перемог і досягнень![Not a valid template]