МІС НАУ

1 березня у стінах Центру культури та мистецтв НАУ пройшло справжнє свято весни та жіночності — МІС НАУ 2017 року. Десять красунь з кожного інституту доводили своє право бути найкращою. Конкурс грації та краси, чарівності та оригінальності, романтичності та ніжності — саме ці якості мали показати учасниці, аби отримати бажану корону.

За думкою жюрі місця розпроділились таким чином:

Міс НАУ 2017 стала студентка НН ІЕБ — Анастасія Салапонова

Перша Віце-Міс — студентка НН ІІДС Ірина Бондар

Друга Віце-Міс — студентка НН ІМВ Ліана Косько

Окремо хочемо привітати Ірину Бондар — студентку 471 групи з тим, що вона отримала титул Першої Віце-Міс НАУ і перемогла у номінації Міс Артистичність. Ми пишаємось тим, що у нашому інституті є по-справжньому красиві та розумні дівчата, які впевнено доводять це неодноразово,

Дякуємо організаторам, партнерам та спонсорам цього заходу за те, що мали змогу насолодитись цією атмосферою і отримати позитивні емоції.