Зустріч з провідними підприємствами роботодавця

На кафедрі КЕСТ за сприяння доцента кафедри Юлії Квач пройшла зустріч з провідними підприємствами роботодавця.

«СОЮЗ-СВІТЛО» — ПРОФЕСІЙНІ СВІТЛОВІ РІШЕННЯ

30 січня відбулась зустріч студентів спеціальності «Світлотехніка і джерела світла» з представниками групи підприємств «Союз-Світло». Лідер українського ринку світлотехніки спеціалізується на виконанні світлотехнічних розрахунках, розробці та впровадженні комплексних проектів освітлення.

«Союз-Світло» пропонує повний асортимент на ринку джерел світла, а також світильники щодо архітектурного, промислового та офісного освітлення. Принцип роботи лідера світлотехніки в Україні – задовольнити потреби замовників і працюють на майбутнє.

Світлотехнічна компанія зацікавлена в молодих креативних співробітниках.
Студентам було запропоновано перевірити знання та здібності під час проходження практики з можливістю у майбутньому розглянути питання щодо працевлаштування.

Доцент кафедри комп’ютеризованих електротехнічних систем та технологій
Квач Юлія Миколаївна
e-mail: juli_k74@ukr.net