V ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ І СТУДЕНТІВ «ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ АВІАЦІЇ ТА КОСМОНАВТИКИ»

30 листопада студенти, аспіранти та молоді вчені ННІ інформаційно-діагностичних систем напряму «Електротехніка та електротехнології» прийняли участь у роботі секції «Авіаційна електротехніка і світлотехніка» в рамках V Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених і студентів з міжнародною участю «ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ АВІАЦІЇ ТА КОСМОНАВТИКИ».

Студенти та молоді вчені виступили з доповідями, в яких розглянуто стан та проблеми електросвітлотехнічного обладнання аеродромів України, застосування альтернативних джерел енергії до електропостачання світлосигнального обладнання, проблеми експлуатації вуличних світлових приладів.

Серед представлених робіт найбільшу зацікавленість та обговорення визвали доповіді щодо нетрадиційних джерел енергії електропостачання світлосигнального обладнання аеродромів, обґрунтування критеріїв до методики визначення працездатного стану світлосигнального обладнанням під час експлуатації.[Not a valid template]

Доцент кафедри комп’ютеризованих електротехнічних систем та технологій ННІ ІДС Квач Юлія Миколаївна

Т.: 71-58

e-mail: juli_k74@ukr.net