Міжнародна конференція «ПОЛІТ-2016» на кафедрі комп’ютеризованих електротехнічних систем та технологій

7 квітня 2016 року в Навчально-науковому інституті Інформаційно-діагностичних систем розпочала роботу Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «ПОЛІТ. СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ НАУКИ».

О 1300 в аудиторії 5.205 в роботі секції «Моделювання в електротехніці, енергетиці і світлотехніці» прийняли участь аспіранти та студенти з доповідями, в яких було розглянуто сучасне світлотехнічне обладнання, принципи його застосування в освітлювальних установках різного призначення та особливості застосування світлосигнального обладнання щодо реконструкцій підсистем світлосигнальної системи аеропортів.