ЧЕМПІОНАТ ПО ФУТЗАЛУ: ІАН — ІІДС 2:1

Матчі цих команд завжди привертали увагу уболівальників. Першим номером почали грати # ІІДС. Атака за атакою, сильні удари, але воротаря ІАНа це не засмутило, відкрити рахунок в цьому матчі ніяк не вдавалося. В кінці першого тайму, при помилці введення м’яча з-за бокової лінії захисника ІАНа, Юрій Плясун, перехопивши м’яч, обіграв захисника, і шедевральний ударом в дальню 9ку відкрив рахунок в цьому матчі. # ИАН після перерви зібрався, і хлопці здорово понеслися вперед, бо ціна поразки для торішніх чемпіонів була занадто велика. # ИАН просто напросто не давав віддихатися захисникам ІІДС, проводячи атаку за атакою. Результат не змусив себе довго чекати, з гострого кута зрівнює рахунок Саша Курилович — 1: 1. Під завісу, провівши аналогічну атаку, вперед команду ІАНа вивів Діма Крохмалюк, тим самим, встановивши остаточний рахунок матчу 2: 1. Нажаль це поразка для #ІІДС.