Результати І етапу конкурсу «Найкраща академічна група»

На виконання наказу ректора Національного авіаційного університету «Про проведення конкурсу «Найкраща академічна група»» від 12.12.2008 №3138/ст., в Навчально-науковому інституті Інформаційно-діагностичних систем було підведено підсумки I-го етапу конкурсу «Найкраща академічна група».

На розгляд конкурсної комісії були подані документи від 9 академічних груп ІІ-V курсів.

Критеріями при виборі кращої академічної групи, відповідно до Положення про конкурс«Найкраща академічна група», стали: результати успішності академічних груп за останні два семестри навчання, показники відвідування занять, наукова діяльність, участь студентів у культурно-громадському, творчому та спортивному житті університету, сумлінне виконання студентським колективом навчальної дисципліни і відсутність стягнень за порушення Правил внутрішнього розпорядку університету та Правил проживання у гуртожитках.

На підставі розгляду поданих документів конкурсна комісія прийняла рішення присудити:

1 місце – група ІС-511М;

2 місце – група КП-332;

3 місце – група БМ-463.

Отже, група ІС-511М спеціальність «Інформаційно-вимірювальні системи» Навчально-наукового інституту Інформаційно-діагностичних систем проходить до II етапу конкурсу «Найкраща академічна група».

Бажаємо Вам успіхів у II-му етапі конкурсу «Найкраща академічна група» серед груп університету!