Найкраща група Інституту інформаційно-діагностичних систем

Вітаємо переможців конкурсу на звання найкращою академічної групи Інституту інформаційно-діагностичних систем. В підрахунку рейтингу груп враховували всі аспекти студентського життя, такі як згуртованість колективу, відвідуваність пар, середній бал кожного студента, зайнятість студентів наукою та представлення інститутів в спортивних змаганнях та інших культ-масових заходах.
І місце дісталось групі п’ятого курсу Кафедри інформаційно-вимірювальних систем ІС-511, ІІ місце виборола група третього курсу Кафедри авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів КП-332, ІІІ місце за групою четвертого курсу Кафедри біокібернетики та аерокосмічної медицини БМ-463.
Сподіваємось інші групи братимуть приклад з переможців та займатимуть активну соціальну позицію в житті.