МІС ІІДС — 2016

Студентський актив навчально-наукового Інституту інформаційно-діагностичних систем організував та провів в клубі «Форсаж» вже традиційний конкурс краси «МІС ІІДС-2016»! У конкурсі прийняли участь дев’ять красунь інституту.
Учасниці конкурсу не залишили байдужим нікого, вони справили незабутнє враження як на журі так і на глядачів. За рішенням журі конкурсу титул «Міс артистичність» дістався Остромогильській Катерині, «Міс оригінальність» — Потапчук Катерині, «Міс ніжність» — Чернишенко Лілі, «Міс Грація» — Слісаревич Ірині, «Міс романтичність» — Блідар Анні, «Міс екстравагантність» — Андрицуляк Роксолані, .
Статус ІІ віце-міс та номінацію «Міс харизматичність» отримала Голуб Анастасія, І віце-міс та «Міс чарівність» – Галєєва Дарина, а титул «МІС ІІДС-2016»,титули «Міс глядацьких симпатій» та «Міс українська краса» та честь представляти інститут на конкурсі «Міс НАУ — 2016»виборолаГаленко Владислава.