Зустріч студентів з Головою благодійної організації Президентський фонд Леоніда Кучми “Україна”

5 жовтня 2015 року відбулася зустріч студентів Національного авіаційного університету з Головою благодійної організації Президентський фонд Леоніда Кучми “Україна”, Президентом України (1994-2005р.р.) Леонідом Кучмою.

З теплими щирими побажаннями успіхів Леонід Кучма вручив стипендії фонду “Україна” кращим студентам Інституту інформаційно-діагностичних систем Тарасу Паращуку (група УБ-371), Костянтину Питляку (БМ-561) та Костянтину Садовському (БМ-461) .

Студенти висловили подяку благодійній організації «Президентський фонд Леоніда Кучми “Україна” і його Голові за підтримку і надану можливість втілити у життя свої ідеї та мрії

Вже кілька років поспіль Леонід Данилович вручає студентам університету персональні стипендії від імені благодійної організації Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна».

Щиро вітаємо нових стипендіатів!